niedziela, 12 października 2014

[52] "Tęcza", "Matka Natura" + ślubny prezent

"Sztuka to działalność umysłowa i artystyczna człowieka czyli artysty. To odtwarzanie rzeczy, form, wyrażanie przeżyć. "
    Hej. Notkę "umilam" definicjami podanymi przez panią profesor z wiedzy o kulturze. Ja nie umiem przeżyć tego przedmiotu. Żeby zabijać przedmiot, który raczej ma rozwijać naszą wiedzę w luźny sposób takimi sztywnymi definicjami...

     100TC

18. Rainbow

22. Mother Nature    Co tu dużo mówić - moi rodzice szli na ślub i zrobiłam etykietę."Dzieło sztuki to całościowy lub syntetyczny wytwór o określonym sensie charakteryzujący się wysokimi walorami artystycznymi."

4 komentarze:

 1. Śliczna jest ta etykietka na nalewkę! Bardzo ładnie wygląda. ;)
  Tęcza jest mega pomysłowa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Współczuję ci takich sztywnych zajęć! My to omawialiśmy i analizowaliśmy różne dzieła n zajęciach. Wiedza o kulturze powinna dzielić się wiedzą jak z nią obcować, a nie wiedzą suchą i encyklopedyczną. :P Świetna ta etykieta. Matka natura także mi się podoba.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prace ! Zwłaszcza "tęcza" mi się podoba ! Bardzo kreatywna i widać, że dużo pracy w nią włożyłaś :D
  Współczuję zajęć ;/ Chyba nie wytrzymałabym z kimś, kto w taki sposób opisuje dzieło sztuki O.o

  OdpowiedzUsuń
 4. Etykietka bardzo oryginalna. :) Na pewno bym zwróciła na taką uwagę, gdybym gdzieś zobaczyła. Dobrze się prezentuje z białą wstążką przy nakrętce. A tęcza - uooo, oczopląs! xD Fajnie, że wszystko zrobiłaś w jednym stylu - takie rozchwiane, nierówne, niepoważne - i jeszcze te samochodziki! :D Dzięki temu nie jest grzeczne i równiutkie, ale bardziej szalone. Pasowałoby mi na okładkę jakiegoś zeszytu. ;)

  OdpowiedzUsuń